logo
Wersja dla niedowidzących
  Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Katowicach
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 DANE PODSTAWOWE
minus Dane teleadresowe
minus Kontakt
minus Elektroniczna skrzynka podawcza
minus Polityka cookies
 INSPEKTORAT
minus Podstawy prawne
minus Struktura organizacyjna
minus Kierownictwo
minus Wydziały
minus Regulamin organizacyjny
minus RODO
 POLITYKA JAKOŚCI
minus Deklaracja polityki jakości
 BUDŻET I MAJĄTEK WITD
minus Budżet
minus Majątek
 POZOSTAŁE INFORMACJE
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
minus Słownik skrótów
 INFORMACJE O STAŻU, PRAKTYCE   LUB ZATRUDNIENIU W WITD
minus Informacje o stażu w WITD
minus Informacje o praktyce w WITD
minus ABC Rekrutacji w Służbie Cywilnej
plus Oferty pracy
 PETYCJE
plus Petycje
 UDZIELANIE ULG W SPŁACIE KAR PIENIĘŻNYCH
minus Udzielanie ulg w spłacie należności Skarbu Państwa, z tytułu kar pieniężnych nałożonych przez Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego
 PROCEDURY KONTROLI
minus Ogólne procedury kontroli, wynikające z przepisów powszechnie obowiązującego prawa
 Informacje
plusPrzetargi
plusOgłoszenia
 Sprawy do załatwienia
A A A


Oficjalne wyniki wyborów do Rady Gminy Mirzec 12 XI 2006 r.

(Pogrubionym drukiem zaznaczono radnych wybranych z poszczególnych okręgów)

 

Okręg wyborczy

L.p.

Nazwisko kandydata na radnego w kolejności liczby uzyskanych głosów

Liczba uzyskanych głosów

Nr 1

Mirzec I

1

Rokita Piotr Jacek

181

2

Cedro Mirosław Stanisław

122

3

Pastuszka Jan Piotr

106

4

Bilski Robert Andrzej

79

5

Milicki Wojciech

74

6

Piątek Paweł Mikołaj

45

7

Pomorski Wiesław

35

Nr 2

Trębowiec

1

Rokita Tadeusz

73

2

Pomorski Andrzej

60

3

Abram Grzegorz

58

4

Nowak Renata

48

5

Szaran Krzysztof Leszek

33

Nr 3

Osiny

1

Kwapisz Jan Tadeusz

230

2

Strycharski Mieczysław Józef

157

3

Kosno Jacek

148

4

Turek Krzysztof

128

5

Pastuszka Andrzej

48

6

Rafalik Jolanta Barbara

27

Nr 4

Gadka

1

Błach Ryszard

417

2

Janiec Jan

406

3

Zawisza Ireneusz

112

Nr 5

Tychów Stary

1

Grzelka Jacek Mirosław

116 wygrał losowanie

2

Myszka Jan

116

3

Nosowicz Małgorzata

47

4

Bonio Bogdan Adam

31

Nr 6

Ostrożanka

1

Gralec Radosław

113

2

Niewczas Stefan Jan

112

Nr 7

Małyszyn

1

Kozieł Kazimierz Tadeusz

144

2

Słyk Zygmunt

117

3

Gwóźdź Jadwiga Marianna

114

4

Kwapień Justyna Teresa

89

5

Idzik-Napiórkowska Agnieszka Ilona

87

Nr 8

Tychów Nowy

1

Kruk Jan

202

2

Lipiec Ireneusz Dominik

75

3

Gwóźdź Łukasz

28

Nr 9

Jagodne

1

Kawalec Dorota

125

2

Derlatka Henryk

118

3

Adamski Marek Michał

64

4

Tarabasz Marek Tomasz

52

Nr 10

Mirzec II

1

Kukiełka Marek

261

2

Gralec Robert

217

3

Serafin Andrzej

115

4

Mundzik Edward

101

5

Miśkiewicz Jerzy Piotr

100

6

Seweryn Mirosław Piotr

85

7

Słyk Zygmunt Stanisław

66

8

Stompor Jacek Andrzej

41

 


dodatkowe informacje mozna uzyskać na www.pkw.gov.pl

Osoba, która wytworzyła informację: Robert Janus
Osoba, która odpowiada za treść: Robert Janus
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2006-11-14 10:33:37
Data udostępnienia informacji: 2006-11-14 10:33:37
Data ostatniej aktualizacji: 2007-03-15 10:37:51

Wersja do wydruku...

corner   corner